Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Straduintei / Piata Cultural

84 950 EUR 1699 EUR/m2
Valabil din 5/19/2026 1:31:43 PM
Specificații
Suprafata utila
50 m2
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Confort
1
Anul constructiei
1971
Numar niveluri
9
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Disponibilitate proprietate
Imediat
Amenajare strazi
Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Descriere
Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat
Situat la etajul 8 din 9
Imobilul este situat în zona Alexandru Obregia, pe strada Străduinței.

Semidecomandat
Suprafață 50mp
Se vinde mobilat
Instalații electrice și sanitare schimbate
Acte pregătite pentru vânzare

Preț: 85.000 Euro Negociabil
Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Adrian – 0730 205 000
Comision standard

Oferim suport complet în relația cu banca, cu acces la cele mai bune oferte de finanțare, precum și asistență notarială la cele mai bune prețuri.

ID anunț: 1779187688

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

Ramiro Imob

Agenție imobiliară