Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 2 camere situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Bucureștiului, pe Strada Știrbei Vodă, colț cu Calea Victoriei, în imediata apropiere a hotelului Athénée Palace. Proprietatea se află la etajul 3 al unui imobil solid, construit în 1962, fără risc seismic, cu vedere liniștită pe spate. Apartamentul are o suprafață utilă de 45 mp și reprezintă o opțiune excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având avantajul unei poziționări ultracentrale și a accesului rapid la zone de interes, instituții culturale și spații verzi. Parcul Cișmigiu se află la doar 5 minute de mers pe jos, ceea ce completează perfect confortul urban al proprietății.
Detalii apartament: 2 camere semidecomandate, spațioase și luminoase Suprafață utilă 45 mp Etaj 3/7 – poziție ideală, vedere liniștită pe spate Bloc construit în 1962 – fără risc seismic Localizare premium – lângă Athénée Palace Ideal pentru locuit sau investiție
Localizare: 5 minute până la Parcul Cișmigiu Acces imediat la Calea Victoriei – restaurante, cafenele, instituții culturale Aproape de Universitate, Romană, Ateneul Român, transport public, magazine, zone de promenadă
Condiții de vânzare: Comisionul agenției este de 2 %. Oferim consultanță imobiliară până la finalizarea tranzacției. Agenția noastră vă poate oferi consultanță bancară gratuită pentru obținerea unui credit ipotecar/Noua Casă sau alte informații bancare. Pentru mai multe detalii și vizionări, nu ezitați să ne contactați!
ID anunț: 1765544737
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!