Apartament 2 camere, etaj 1, mobilat, zona Piata Doina
54 990
EUR
1964 EUR/m2
Valabil din 5/8/2026 9:47:50 AM
1 / 9
Specificații
Suprafata utila
28
m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
nedecomandat
Confort
3
Anul constructiei
1984
Numar niveluri
4
Cod de identificare
P2608
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
ID: p2608
WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 28mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1984.
Puncte forte :
-Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie.
-Aproape de mijloacele de transport in comun.
-Zona linistita.
Detalii tehnice :
-Suprafata utila : 28mp
-Etaj - 1
-Confort - 3
-Numar holuri - 1
-Numar camere - 2
-Numar bai - 1
-Usi interior - MDF
PRET : 54.990 Euro
Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari ne puteti contacta la 0773 834 357 WestHub Imibiliare.
Va asteptam cu drag la o vizionare.
Raportează
Puncte forte :
-Aproape de mijloacele de transport in comun.
-Zona linistita.
Detalii tehnice :
-Suprafata utila : 28mp
-Etaj - 1
-Confort - 3
-Numar holuri - 1
-Numar camere - 2
-Numar bai - 1
-Usi interior - MDF
PRET : 54.990 Euro
Va asteptam cu drag la o vizionare.
ID anunț: 1778223381
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!