Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala

63 000 EUR negociabil 1400 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 10:05:28 AM
Specificații
Suprafata utila
45 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1980
Descriere
ID IMOBIL: 918
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala.
Detalii imobil:
pozitionat la parter intr-un bloc de 4 nivele
suprafata utila 45 mp
zona linistita, cu multa verdeata

Pret: 63.000 euro negociabil
Comision pentru cumparator: 0%
Tel: 07 arata numarul 362 979 (Rebecca) sau 07 arata numarul 398 949 (Marcela)

Ai vreo întrebare despre această proprietate?
Nu ezita să ne contactezi telefonic sau:
Adresa agentiei New Imob Deva:
Pe centrul pietonal (prin gangul aflat intre cafeneaua Cotton si La Librarie, vis a vis de Fried Chiken- primul birou in partea stanga la parter)
Site: newimob.ro

ID anunț: 1779260693

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

New Imob Deva

Agenție imobiliară