Apartament 2 camere in zona Vitan (fostul Prosper) pretabil spatiu comercial locuit

134 000 EUR negociabil 2680 EUR/m2
Valabil din 5/4/2026 6:26:53 AM
Specificații
Suprafata utila
50 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1980
Descriere
NU Ofer comision insa colaborez FARA REPOSTARE ANUNT de catre agenti numai daca aveti client pentru aceasta proprietate .

*in acest moment in renovare - finalizare maxim 8 mai.

Instalatie electrica schimbata cu regulator tensiune si tot ce se poate pune mai scump pe parte de electrica, prize la pat in dormitor, lumini deasupra patului etc, fibra optica trasa prin pardoseala, prize in zona tv si pentru 2 aere conditionate trasee dedicate.

Tot ce inseamna tevi instalatii sanitare in apartament chiar si ale blocului sunt schimbate in acest moment si am video din toate etapele renovarii.

Apartamentul a fost renovat folosind tencuiala kneuf mp75 (mult mai rezistent decat gletul simplu la eventuale crapaturi in timp) si kneuf glet.

An 1980 certificat energetic clasa A.
Bloc reabilitat cu panouri solare si lifturi schneider schimbate (chiar daca este la parter nu se aude traficul lifturilor vechi).

Se poate viziona oricand, comision 0%.

ID anunț: 1777865873

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.