Apartament 2 camere metrou Academia Militară, bloc reabilitat, posibilitate centrală

144 990 EUR negociabil 2301 EUR/m2
Valabil din 5/18/2026 7:30:57 AM
Specificații
Suprafata utila
63 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1990
Descriere
OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere decomandat, zona Panduri, Academia Militară, Posibilitate montare centrală!

IDEAL PENTRU LOCUIRE SAU INVESTIȚIE!
Dacă îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat, situat într-o zonă centrală, cu acces rapid către toate punctele de interes, această proprietate reprezintă o oportunitate reală!
Localizare excelentă zona Panduri, Str. Frunte Lată, lângă stația de metrou Academia Militară
Apartamentul este amplasat într-o zonă foarte bine cotată, cu acces facil către centrul orașului, Palatul Parlamentului, centre comerciale, instituții de învățământ și mijloace de transport în comun.

Detalii apartament:
Tip: Apartament 2 camere, decomandat
Etaj: Parter din 8
An construcție: 1990
Suprafață utilă: 62,63 mp
Teren în proprietate
Posibilitate construire balcon
Imobil reabilitat termic
Mobilat și utilat parțial

Dotări și îmbunătățiri:
Jaluzele exterioare electrice Qfort (acționare din telecomandă)
Aer condiționat Daikin
Boiler (back-up în caz de avarie)
Instalația electrică și sanitară refăcute

Avantaje cheie:
Compartimentare decomandată confort și intimitate
Suprafață generoasă pentru 2 camere
Parter acces facil, ideal inclusiv pentru persoane în vârstă sau activități mixte
Teren în proprietate + posibilitate balcon valoare adăugată rar întâlnită
Imobil reabilitat termic eficiență energetică
Zonă cu cerere ridicată pentru închiriere
Acces rapid la metrou și transport public