Apartament 2 camere si gradina Biruintei
138 000
EUR
2604 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 1:48:11 PM
1 / 14
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
53
m2
Etaj
Anul constructiei
2022
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
5
Locuri parcare
Descriere
Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat .
Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni
Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos
Suprafata utila : 53 mp
An constructie : 2022.
Curte proprie: 51 mp.
Loc de parcare in proprietate.
Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare!
Se vand impreuna sau separat!
* Ideal pentru a fi unite intr-un APARTAMENT DE 4 CAMERE, cu dubla gradina si 2 locuri de parcare! *
Pret : 138.000 euro apartament
Loc de parcare : 7.000 euro
Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882
Raportează
Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni
Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos
Suprafata utila : 53 mp
An constructie : 2022.
Curte proprie: 51 mp.
Loc de parcare in proprietate.
Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare!
Se vand impreuna sau separat!
Pret : 138.000 euro apartament
Loc de parcare : 7.000 euro
ID anunț: 1778497258
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!