Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita

66 500 EUR 1511 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 6:06:22 PM
Specificații
Clasa energetica
C
Suprafata utila
44 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
2
Anul constructiei
1984
Numar niveluri
4
Cod de identificare
V9191
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun

FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1984, structura este de beton, iar materialul de zidarie este de caramida. Suprafata utila este de 44 mp + balcon de 3 mp. Apartamentul se vinde nemobilat si neutilat.

- Podele: parchet, gresie.

Pretul este de 66.500€ + comisionul standard al agentiei.
Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar.

Indicator performanta energetica: Clasa C
ID intern: V9191

ID anunț: 1768814706

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.

EXCELENT - 9 evaluări

Cei mai mulți utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind foarte bună