Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Podgoria - Arad

67 990 EUR 1360 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 4:51:21 PM
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
50 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
nedecomandat
Confort
1
Anul constructiei
1970
Numar niveluri
4
Cod de identificare
V9580
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
2
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Apartament cu 2 camere, etaj 3, Podgoria-Arad.

Foxfort ofera spre vanzare apartament cu 2 camere zona Podgoria, nedecomandat, etaj 3, suprafata utila 50 mp si suprafata totala 61 mp.

Imobilul este compartimentat astfel: 1 bucatarie, dormitor, living, camara si 2 balcoane generoase cu o suprafata totala de 11 mp, oferind spatiu suplimentar pentru relaxare si depozitare.

Apartamentul dispune de geamuri termopan PVC si beneficiaza de o pozitionare foarte buna, fiind aproape de centru, marketuri si Catedrala Ortodoxa, cu acces facil la punctele principale de interes din oras. Se vinde complet mobilat si utilat, exact cum apare in poze, fiind potrivit atat pentru locuinta personala, cat si pentru investitie.

Pret: 67.990 € - COMISION 0%.
Se accepta ca modalitate de plata surse proprii sau credit bancar.

Indicator performanta energetica: Clasa B
ID intern: V9580

ID anunț: 1774092260

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.

EXCELENT - 9 evaluări

Cei mai mulți utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind foarte bună