Apartament cu 2 camere - mobilat si utilat - Giroc

86 000 EUR 2000 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 12:38:36 PM
Specificații
Suprafata utila
43 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
2024
Incalzire
centrala proprie, gaz
Numar niveluri
3
Locuri parcare
1
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, CATV, Canalizare, Curent, Gaz, Telefon
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Electrocasnice
Aragaz, Frigider, Hota, Masina de spalat rufe, Masina de spalat vase
Diverse
Sistem de alarma
Dotari imobil
Acoperis, Videointerfon
Descriere
REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat in Giroc, zona Hotel IQ.
Apartamentul are o suprafata utila de 43 mp si este compartimentat astfel:
- hol acces
- living cu bucatarie open space
- dormitor
- baie
- loc de parcare inclus in pret

Apartamentul este situat la etajul 3/3, dispune de centrala proprie pe gaz si se vinde complet mobilat si utilat.

Pret: 86 000 euro TVA Inclus + loc de parcare inclus

Dacă îți dorești un loc liniștit și bine gândit pe care să-l numești acasă, te invit să îl vezi – poate fi începutul unui nou capitol pentru tine.

Sună acum la numarul: 0799572406 pentru mai multe detalii și pentru a programa o vizionare!
Disponibilitate si in zilele de weekend

ID anunț: 1778493259

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.