Apartament cu curte de vanzare

84 000 EUR negociabil 1120 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 1:44:09 PM
Specificații
Suprafata utila
75 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1976
Descriere
Vand apartament situat in Snagov, Str. Liliacului, compus din 3 camere transformat in 2 camere de locuit si dependinte.
Suprafata utila de 75.07 mp, balcon 4.08 mp, boxa 38.89 mp.
Suprafata totala de 118,04 mp.
Bucatarie mobilata si echipata complet, terasa proprie si curte.

ID anunț: 1779359739

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.