Apartament rar la vanzare

139 000 EUR 2673 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 11:12:44 AM
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
52 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Confort
1
Anul constructiei
1981
Numar niveluri
10
Cod de identificare
P865
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Descoperiți apartamentul ideal în inima Bucureștiului, situat în vibrantul cartier Ștefan cel Mare, o zonă apreciată pentru accesibilitatea sa și atmosfera dinamică. Acest apartament cu două camere, disponibil pentru vânzare la prețul de 139.000€, oferă un refugiu perfect pentru tineri profesioniști sau familii în căutarea unui cămin confortabil. Cu o suprafață utilă de 52 mp, acest apartament semidecomandat are tot ce vă trebuie pentru a vă simți acasă.

Igirnizat recent în 2026, apartamentul dispune de un dormitor generos, o baie modernă și o bucătărie spațioasă, ideală pentru a pregăti mese delicioase. Balconul de 6 mp vă va oferi un loc perfect pentru a savura o cafea în fiecare dimineață, admirând priveliștea orașului. Situat la etajul 3 al unei clădiri de 10 etaje cu structură din beton, apartamentul beneficiază de o eficiență energetică de tip B, ceea ce înseamnă costuri reduse la utilități și un confort sporit pe tot parcursul anului.

Aproape de stația de metrou IGP Ștefan Cel Mare și la câțiva pași de Parcul Circului, acest apartament vă oferă nu doar un cămin, ci și un stil de viață urban dinamic. Nu ratați ocazia de a face parte din această comunitate vibrantă! Contactați-ne astăzi pentru a programa o vizionare și pentru a descoperi mai multe despre acest apartament care ar putea deveni căminul dumneavoastră perfect.

ID anunț: 1779265006

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.