De vânzare apartament 2 camere Bumbești Jiu, jud. Gorj 40.000

40 000 EUR negociabil 741 EUR/m2
Valabil din 3/24/2026 7:05:51 PM
Specificații
Suprafata utila
54 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1985
Descriere
Se vinde apartament decomandat, situat pe strada Jiului, bloc 200 , etaj 1, cu o suprafață de 54 mp.
Locuința este mobilată și utilată complet, dispune de termopane noi, balcon închis și centrală termică proprie.
Imobilul este construit în 1985, într-o zonă liniștită și aproape de principalele puncte de interes.

Preț: 40.000 (negociabil)
Relații la:

ID anunț: 1762763566

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.