Ultrafinisat ! Excelent sediu firma locuire Cosbuc ,totul nou

72 500 EUR negociabil 1611 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 12:52:41 PM
Specificații
Suprafata utila
45 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1970
Descriere
Coșbuc zona cabinetelor de avocați,vindem la parter,cu expunere la strada,ap.ultrafinisat,renovat complet de la zero.
Semidecomandat,suprafață 45 mp,cu gradina mare in fata care permite extinderea spațiului.

ID anunț: 1775067214

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.