Vand apartament 2 camere decomandat etj 1 din 4

78 999 EUR negociabil 1549 EUR/m2
Valabil din 4/20/2026 8:50:49 PM
Specificații
Suprafata utila
51 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1988
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
4
Numar balcoane
Descriere
Vand apartament cu 2 camere , 1 balcon de 3,25 mp , decomandat , situat la etajul 1 4 intro zona linistita pe strada Dinu Lipatti . Apartamentul este situat in apropiere de Kaufland , PIata Fratii Buzesti si LIceul Radu Greceanu .

Imobilul nu prezinta imbunatatiri , astfel noul proprietar il poate amenaja cum doreste .

Apartamentul dispune de toate utilitatile, inclusiv centrala termica nou ( Vaillant ) ceea ce reprezinta un avantaj .
* Se accepta credit ipotecar Noua casa .

Pretul este usor negociabil iar apartamentul poate fi vizionat oricand .

ID anunț: 1772893077

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.