Vand Apartament 2 camere semidecomendat in Orasul Urlati - judet Prahova

41 000 EUR negociabil 1000 EUR/m2
Valabil din 5/13/2026 11:22:31 PM
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
41 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Confort
2
Anul constructiei
1978
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
4
Locuri parcare
Da
Accept schimburi
True
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Vecinatati
Gradinita, Magazine, Primarie, Politie etc
Destinatie
Birouri, Comercial, De vacanta, Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon, Telefon international
Sistem incalzire
Calorifere, Centrala imobil, Centrala proprie
Bucatarie
Mobilata, Partial mobilata, Partial utilata, Utilata
Descriere
Apartament semidecomandat - 2 camere, baie, bucatarie,hol + balcon inchis cu termopan situat central in Orasul Urlati-Prahova, etajul 4, bransament separat gaze, curent,apa.