Vand apartament 2 camere

59 000 EUR negociabil 1553 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 8:58:15 PM
Specificații
Suprafata utila
38 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1978
Descriere
Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, , amplasat pe Strada Bucegi nr. 144, intr-un bloc renovat total in anul 2025, aflat intr-o zona in continua dezvoltare, cu acces facil catre supermarketuri (Kaufland, Lidl, noul complex Aurora Retail Park), aeroport si mijloace de transport public.
Apartamentul se vinde exact cum este prezentat in poze.
Apartamentul beneficiaza de toate instalatiile de apa, curent , incalzire inlocuite in anul 2025, ferestre PVC cu geam tripan, usa metalica, izolatie exterioara, parcare in fata si in spatele blocului.
Locuinta este situata la etajul 1, incadrata si beneficiaza de o suprafata totala de 37.30 mp. Compartimentarea este eficienta si bine proportionata, oferind spatiu de living open kitchen adaptat nevoilor oricarui proprietar, hol de trecere, dormitor si baie.

Compartimentarea apartamentului este urmatoarea:
- camera de zi + bucatarie: 18.7 mp
- dormitor: 13.2 mp
- hol: 2.7 mp
- baie: 2.7 mp

Apartamentul se remarca prin zona de zi generoasa si dormitorul bine dimensionat. Configurarea practica a permis amenajarea unei locuinte confortabile, potrivite atat pentru uz rezidential, cat si pentru alte tipuri de utilizare compatibile cu nevoile actuale.
Apartamentul beneficiaza de dotari si finisaje gandite pentru nevoile actuale de locuire.

ID anunț: 1778954174

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.