1

Vind apartament, drăgănești-olt.

33 000 EUR negociabil 868 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 3:12:09 PM
Specificații
Suprafata utila
38 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
77
Descriere
Vind apartament, ultra central, două camere, decomandat, parter,recent reabilitat. ROG SERIOZITATE. DETALII LA TEL.

ID anunț: 1778415911

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.