Apartament 4 camere 13 Septembrie

240 000 EUR negociabil 2500 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 3:12:21 PM
Specificații
Suprafata utila
96 m2
Numar camere
4 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2000
Descriere
Proprietar, vând apartament 4 camere decomandat în zona 13 Septembrie.Pentru detalii suplimentare nu ezitați să mă contactați.

ID anunț: 1779364738

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.