Apartament cu 4 camere

159 000 EUR negociabil 1893 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 9:19:22 PM
Specificații
Suprafata utila
84 m2
Numar camere
4 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1980
Descriere
Apartament cu 4 camere decomandat,Craiovita, in apropiere de școala 34 si Carrefour, etaj 1 4, două apartamente pe fiecare etaj, pe scară sunt 10 apartamente, vedere bilaterală, gresie, faianță, parchet, termopane, balcon închis , izolație exterioară, țeavă de gaze pe casa scării, apometre cu citire prin unde radio .

ID anunț: 1778782778

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.