Garsoniera de vanzare zona Vest-Tulcea

16 500 EUR 1375 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 6:00:28 PM
Specificații
Suprafata utila
12 m2
Etaj
Confort
2
Anul constructiei
1975
Numar niveluri

Agentia Europa va prezinta

Garsoniera de vanzare situata in zona Vest -Tulcea, disponibila la etajul 1 , in suprafata totala de 12 mp.

Imobilul prezinta imbunatatiri precum: gresie, faianta, parchet, usa metalica la intrare.

Garsoniera este compusa din:

- dormitor, baie si un hol

Pretul de vanzare este de 16.500 euro

Pentru mai multe informatii si vizionari nu ezitati sa ne contactati sau va asteptam la sediul agentiei din str. Babadag nr. 12, bl.6, parter (vis-a-vis de CEC BANK).

Agentia imobiliara Europa este o agentie de consultanta imobiliara profesionista, care lucreaza pentru tine si cu tine pentru a obtine cea mai buna tranzactie in favoarea ta!

Nu conteaza daca esti proprietar sau esti un client in cautarea unei proprietati, noi suntem aici pentru a facilita totul, astfel incat lucrurile sa decurga perfect!

ID intern: 4919

ID anunț: 1778857783

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.