Garsoniera in Mun. Deva, Jud. HD, zona Balcescu, suprafata utila 25, et. 4.

29 900 EUR negociabil 1196 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 10:18:24 AM
Specificații
Suprafata utila
25 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1985
Descriere
De vanzare, Garsoniera in Mun. Deva, Jud. HD, zona Balcescu, suprafata utila 25,73 mp, decomandata, etaj 4, bloc de 4 etaje, pod cu tigla, sunt 2 focuri de gaz, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet laminat, mobilata si utilata clasic, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie, camera, balcon si baie. Pret vanzare 29.900 Euro, negociabil. Agentia Imobiliara ALINA tel. (ID 1571). 

Comision Agentia Imobiliara ALINA 0% pentru cumparator!                                                                      
                                                                                                                                                                            
PROGRAMARI si VIZIONARI
doar de Luni - Vineri: intre orele 8 - 16
Sambata - Duminica: INCHIS
Nu raspund in alt interval orar !!!
Multumesc pentru intelegere (Viata este frumoasa si merita sa ne bucuram de ea) !!!
  

ID anunț: 1778570533

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.