Garsoniera !!! 46500euro! ultracentral!!!
46 500
EUR negociabil
1550 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 9:03:52 AM
1 / 8
Specificații
Suprafata utila
30
m2
Numar camere
1 camera
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1985
Numar niveluri
4
Locuri parcare
Nu
Structura de rezistenta
beton
Descriere
Mobila lemn masiv,utilata mobilata ca in poze, complet renovata ,totul nou inclusiv.inst.electrica noua.
i .et 3 .din4.
Am si la 33500euro zona big e4 din 4 .
54500 euro zona ceasul rau et3 din 8 cu lift renovata centrala proprie.
Raportează
i .et 3 .din4.
Am si la 33500euro zona big e4 din 4 .
ID anunț: 1743967476
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!