Proprietar vând garsonieră Strada Posada, Etaj 2

31 000 EUR negociabil 1348 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 9:33:33 AM
Specificații
Suprafata utila
23 m2
Numar camere
1 camera
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Confort
2
Anul constructiei
1970
Incalzire
gaz
Numar niveluri
4
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
Electrocasnice
Aragaz, Aspirator, Cuptor cu microunde, Fier de calcat, Frigider, Hota, Masina de spalat rufe
Descriere
Vând garsonieră, etajul 2, strada Posada

Locuința a fost renovată complet în 2021

Se vinde *CU* sau *FARA* mobila si electrocasnice

Pretul se negociaza la fata locului

ID anunț: 1778826707

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.