Vand garsoniera , str.Cernei nr.40 B , parter , langa liceul A.Vlaicu

27 000 EUR negociabil 1174 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 7:14:08 PM
Specificații
Suprafata utila
23 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1983
Incalzire
altele
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Electrocasnice
Aragaz, Cuptor cu microunde, Frigider, Masina de spalat rufe
Dotari imobil
Acoperis, Curte
Descriere
Vand garsoniera , 23 mp , parter , zona foarte buna , langa liceul tehnologic A.Vlaicu , bloc caramida .

compartimentare :

- hol acces , cu chicineta
- camera
- baie
Garsoniera se vinde utilata si mobilata , detine aparat aer conditionat cu inverter (consum mic de energie electrica ) .

ID anunț: 1779033344

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.