Vând garsoniera

18 500 EUR negociabil 881 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 6:41:41 PM
Specificații
Suprafata utila
21 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1990
Descriere
vând garsonieră la parter . 21 metri pătrați recent renovată și mobilată

ID anunț: 1778947074

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.