Refugiu în inima naturii Casă de vânzare în Bratca, lângă Valea Brătcuței, jud. Bihor

47 000 EUR negociabil 588 EUR/m2
Valabil din 4/20/2026 12:56:31 PM
Specificații
Suprafata utila
80 m2
Suprafata terenului
720 m2
Numar camere
2 camere
Anul constructiei
2014
Incalzire
lemn
Descriere
Imaginează-ți dimineți cu aer curat de munte, sunet de apă curgătoare și liniștea pădurii chiar la câțiva pași de casă.
Această proprietate din Bratca, situată în apropierea Văii Brătcuței, oferă un cadru natural superb, perfect pentru cei care caută relaxare
Casa este alcătuită din: 2 dormitoare
hol
spațiu pentru bucătărie
baie
cămară
beci
mansardă neîmpărțită ideală pentru extindere sau amenajare tip loft
Puncte forte ale locației: zonă pitorească din Munții Apuseni
aproape de păduri, trasee montane și râuri
aer curat și liniște deplină
acces facil auto
potrivită pentru casă de vacanță, sau locuință permanentă.
Bratca, jud. Bihor lângă Valea Brătcuței
Preț: 47000 (negociabil)
Contact:

ID anunț: 1768753485

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.