Casă Breaza Republicii Lidl Pepco închiriez sau vând convenabil și real negociabil

87 500 EUR negociabil 1750 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 8:54:05 AM
Specificații
Suprafata utila
50 m2
Suprafata terenului
700 m2
Numar camere
1 camera
Anul constructiei
2012
Incalzire
gaz
Descriere
Proprietar ,
Anunț real cu locație reală :
Plătești doar terenul cu locația , casa cu restul , premiu !
Din Pepco- Sinsay vezi casa in față , peste livadă ( casa masivă , românească , cea cu acoperiș tradițional piramidal cu lucarna mare spre sud ).
*
Vand in condiții avantajoase casă nouă 2012 , cu tot confortul urban , masivă , adevărată ( parter camera mare cu buc open, baie , hol ), amenajată , totul nou , natural răcoroasă vara , extrem de ușor și convenabil de încălzit iarna , plafon rustic-tradi grinzi , aparente , lemn calibrat ,bucătărie lemn masiv concepție proprie , cu teren propriu 700 sau 1000 mp . Loc suficient , aerisit , spre soare , nu înghesuit , pentru case oaspeți .Materiale premium , CT gaz 1Wiessman , cupru, termopan Rehau cremoane bronz , Franke , Legrand , Wetterbest, Danke Textur, Hans Grohe ....Casa este parte a unui duplex cu intrări, curți , vederi diferite , doar că nu este gard separație ( nefiind cazul ) .
Locație specială , pt locuit , totul la îndemână ...Lidl, școală , gradi , totul fără mașină .
Propr M.constanta.
Vizibilă din platou Pepco-Lidl...Sinsay.
Din Republicii ( 175 ) stradal . Maxi, la poartă, stație cu suprav video chit încarc tel.
Oraș sigur , civilizat și curat .Locuinta este pentru o persoană sau cuplu vârstnici doritor a-si prelungi viata prin creșterea calității ei .
Telef numai precedat de mes .
Lucrez , nu pot răspunde .
*
Nu sunați dacă nu puteți diferenția o casă de vacanță din pădure ori de pe râpe de o casa adevărată situată în cea mai bună locație !!! ...Ca să ne prețuim vremea ....nu de alta ....