Casa Coiciu

90 000 EUR 612 EUR/m2
Valabil din 5/18/2026 8:44:20 PM
Specificații
Suprafata utila
147 m2
Suprafata terenului
188 m2
Numar camere
4 camere
Numar bai
2
Anul constructiei
1968
Incalzire
centrala proprie
Locuri parcare
1
Descriere
Proprietar , Casă de vinzare zona Coiciu :
-Teren 188mp ,
-Construit 147 mp
-Deschidere 6,86 ml
-Casa dispune de apa ,canalizare ,curent, gaze (Centrală ,calorifere)
-Este izolata termic exterior ,deține certificat energetic, asigurare
-Timplarie ,PVC și geam termopan.
-Total camere , 4camere, 2 Bai ,2 bucatarii ,2 holuri, beci ,compartimentata în doua corpuri cu intrări separate ,fiecare corp are bucătărie, baie , hol ,dormitor și sufragerie.
-Loc de parcare auto in curte.
-Proprietatea are cadastru și este intabulata în cartea funciara!
-Casa necesita lucrari de renovare -zugravire.
-Nu doresc schimburi sau colaborări cu agenții imobiliare!
Pret 90 000 Euro.
Detalii si vizionare tel.

ID anunț: 1779126344

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.