Casă cu 6 camere și 600 mp teren în comuna Ivești

55 000 EUR negociabil 430 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 5:13:59 PM
Specificații
Suprafata utila
128 m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Descriere
Casă cu 6 camere și 600 mp teren în comuna Ivești, județul Galați

O oportunitate excelentă într-o zonă în plină dezvoltare

Vă prezentăm spre vânzare o proprietate situată în satul Ivești, județul Galați, pe strada Pădurii o zonă aflată în continuă expansiune imobiliară, unde se conturează un cartier nou, compus din locuințe spațioase, moderne și atent finisate. Este un mediu în care spiritul comunitar și dorința de a construi frumos se îmbină în mod autentic.

Detalii despre proprietate: 

Suprafață totală teren: 600 mp

Deschidere la stradă: 14,22 m

Locuință construită din chirpici, bine întreținută

6 camere, spațiu generos pentru o familie numeroasă

Acoperiș din tablă, parchet și tâmplărie parțială din termopan

Racordată la energie electrică și apă curentă

Locuință perfect funcțională și locuibilă imediat

Spațiu cu potențial dublu:

Un atu important al proprietății este terenul generos din spatele casei, care oferă posibilitatea construirii unei noi locuințe, de dimensiuni mari și design modern. Astfel, ai ocazia de a locui imediat în casa existentă, în timp ce poți construi, supraveghea și planifica o nouă investiție imobiliară, fără constrângerile unui șantier la distanță.

Poziționarea mai retrasă a noii construcții în curte poate conferi un plus de intimitate și eleganță, în contrast cu casele tradiționale amplasate în linie, foarte aproape de stradă.

Preț de vânzare: 55.000 Euro negociabil

Pentru detalii și programarea unei vizionări, ne puteți contacta la: 0720 618 142