Casa de vanzare, 5 camere, 2 bai, 2 curti

195 000 EUR negociabil 1523 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 8:11:34 PM
Specificații
Suprafata utila
128 m2
Suprafata terenului
750 m2
Numar camere
5 camere
Numar bai
2
Stadiul constructiei
Finalizat
Incalzire
centrala proprie
Numar bucatarii
1
Suprafata desfasurata
170 m2
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon, Telefon international
Sistem incalzire
Centrala proprie
Acces internet
Cablu
Ferestre cu geam termopan
PVC
Descriere
Casa P+M renovata complet in 2025 Mioveni, Colibasi

De vanzare casa individuala situata stradal, intr-o zona linistita de case din Colibasi Mioveni.

* Teren 750 mp
* Suprafata utila 128 mp, suprafata totala desfasurata 170 mp (inclusiv mansarda)
* 5 camere
* Regim P+M
* Renovata complet in 2025
* Finisaje de inalta calitate
* Curte amenajata
* Centrala pe gaz
* Toate utilitatile: apa, canalizare, gaze, curent
* Acte la zi

Proprietatea este ideala pentru locuit imediat, fara investitii suplimentare.

Pentru detalii si vizionare, contact telefonic.
* 2 curti amenajate (una in fata casei, cu loc parcare si una in spatele casei cu zona de relaxare: foisor, gratar, leagan)
* Centrala pe gaz
* Toate utilitatile: apa, canalizare, gaze, curent
* Acte la zi

Proprietatea este ideala pentru locuit imediat, fara investitii suplimentare. Se accepta inclusiv credit.

Pentru detalii si vizionare, contact telefonic .

ID anunț: 1779038107

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.