Casă de vânzare strada Retezatului, aproape de centru

159 900 EUR negociabil 2190 EUR/m2
Valabil din 4/8/2026 3:21:42 PM
Specificații
Suprafata utila
73 m2
Numar camere
2 camere
Anul constructiei
1980
Incalzire
altele
Descriere
Casă de vânzare strada Retezatului, aproape de centru

Se vinde un imobil situat pe strada Retezatului, cu poziționare excelentă, aproape de centrul orașului. În apropiere se află birouri notariale, cabinete de avocatură, tribunal, magazine, stații de autobuz, fiind ideal atât pentru birou, cât și pentru locuință.
Imobilul are o suprafață utilă de 73,82 mp și este compus din 4 încăperi + pivniță. Compartimentarea actuală: bucătărie, 2 camere și o baie, iar în plus dispune de o mansardă parțial finisată, care poate fi amenajată după preferințe.

Proprietatea necesită renovare, însă beneficiază de îmbunătățiri importante:
ferestre de mansardă tip Velux (termopan)
izolație completă
acoperiș renovat recent

Imobilul este situat într-o curte comună, dar dispune de un spațiu propriu, delimitat, de aproximativ 30 mp.

Preț: 150.900 Euro

Telefon:
Email:
Web: wellimob.ro imobilewell.ro

Alege cu încredere echipa WELL!

ID anunț: 1775030247

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.