Casă de vânzare

38 000 EUR negociabil 655 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 1:53:54 PM
Specificații
Suprafata utila
58 m2
Suprafata terenului
1400 m2
Numar camere
2 camere
Anul constructiei
1970
Incalzire
convector
Descriere
Casă de vânzare în Tăureni
Casă de vânzare 58 m
Teren total 1400 m cu CF Compusă din:
Două camere
Antreu
Cămară dubla
Anexa exterioară (cameră+bucătărie)
Grădină lateral (lângă casă) separat de CF 7 arii
Utilități apa, canalizare, curent, gaz.
Pentru mai multe detalii: Nr.tel:
Comuna Tăureni, judet Mures Sat Nou, nr.17

ID anunț: 1779015629

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.