Casă în Chișineu Criș, Str. Ștefan cel Mare

70 000 EUR negociabil 686 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 2:15:23 PM
Specificații
Suprafata utila
102 m2
Suprafata terenului
1440 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
1970
Incalzire
lemn
Descriere
- 4 camere
- Cămară
- Anexă cu o cameră și coridor - 30mp
- Grădină
- Curte spațioasă
- Garaj
- Spații pentru creșterea animalelor
- Total proprietate 1440m2
- Util construit clădire principală 102mp
- Garaj 25mp
- Front stradal 18.5m

ID anunț: 1779362596

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.