Casa noua de Vânzare in Vinga Arad

79 000 EUR negociabil 752 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 11:43:07 AM
Specificații
Suprafata utila
105 m2
Suprafata terenului
400 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
2026
Incalzire
gaz
Descriere
Casa de Vânzare
Jud Arad Comuna Vinga
Casa contine
1 - living+bucatarie- open space
2- dormitoare
1- baie
1- terasă
- suprafată totală 400 MP
- suprafată Construită 105 MP
- front stradal 17,60 M
- utilitati
- Apă curentă
- Gaz, incalzire Calorifere
- Curent Electric
- Fosă
- Stradă Principala Centru, in Apropiere de Scoala 1-4 si liceu, Gradinită Program normal prelungit, Parc teren sintetic + Magazin Alimentar- 2 minute distantă
Construită in 2026
Pentru Mai multe informati
la nr de tell .0049 unu 578 trei 125 trei 24 . 0755467sase sase 9.

ID anunț: 1772309346

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.