Casa noua de vanzare -proiect deosebit-4 camere -3 bai

157 900 EUR 1385 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 5:22:58 PM
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
114 m2
Numar camere
4 camere
Suprafata terenului
320 m2
Numar bai
3
Anul constructiei
2025
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
1
Locuri parcare
3
Cod de identificare
P170543
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar terase
1
Numar fronturi
1
Front stradal
Descriere
Duplexuri premium disponibile | 3 dormitoare | pompă de căldură | multiple tipologii

Vă prezentăm spre vânzare un ansamblu de duplexuri moderne, situate într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către Timișoara. Sunt disponibile mai multe unități, cu compartimentări ușor diferite și suprafețe de teren variabile.

Prețuri începând de la 157.900 € + TVA

Detalii generale (unitate tip):

* teren: 240 mp
* suprafață utilă: 115 mp
* suprafață construită: 150 mp

Compartimentare:
Parter:

* living spațios, luminos, cu suprafețe vitrate mari și acces direct pe terasă
* bucătărie separată, cu zonă de dining
* baie
* spațiu depozitare sub scară
* cameră tehnică + cămară

Etaj:

* 3 dormitoare
* 2 băi (toate băile sunt prevăzute cu geam pentru ventilație naturală)

Scara interioară este realizată cu trepte flotante, placate cu lemn, oferind un design modern și aerisit.

Specificații tehnice și finisaje:

* încălzire în pardoseală Purmo + izolație 5 cm EPS120
* pompă de căldură Daikin Altherma – 6 kW (eficiență ridicată, fără gaz)
* tâmplărie PVC Rehau Synego 80 mm
* termosistem exterior 10 cm EPS80
* hidroizolație acoperiș PVC Sika + 20 cm EPS120
* instalație electrică Legrand
* trasee pentru aer condiționat încastrate în pereți
* gresie import Italia (Tempini)
* parchet laminat 8 mm, compatibil încălzire în pardoseală
* uși interioare MDF Porta Doors
* pavaj exterior Semmelrock

Avantaje:

* eficiență energetică ridicată (costuri reduse de întreținere)
* compartimentare practică, potrivită pentru familie
* materiale și finisaje de calitate
* zonă în dezvoltare, cu potențial de apreciere
* disponibilitate mai multe unități → posibilitate de alegere în funcție de buget și preferințe

Notă:
Prețul variază în funcție de suprafața terenului, poziționare și compartimentare.

Cod ofertă / ID BLITZ: P170543

ID anunț: 1778509845