Casă nouă în complex modern – mută-te cum îți dorești! La roșu sau la cheie

58 000 EUR 468 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 3:37:33 AM
Specificații
Suprafata utila
124 m2
Suprafata terenului
386 m2
Numar bai
2
Anul constructiei
2026
Stadiul constructiei
Rosu
Locuri parcare
2
Invelitoare acoperis
Tabla
Numar bucatarii
1
Numar terase
2
Disponibilitate proprietate
Imediat
Amenajare strazi
Iluminat stradal
Utilitati generale
Apa, Curent
Descriere
Casă de vânzare – la roșu sau la cheie – Sat Vasile Alecsandri

Oportunitate excelentă de achiziție într-un complex rezidențial nou, liniștit și bine organizat, format din case moderne și estetice.

Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 124 mp și un teren de 386 mp, fiind compartimentată eficient astfel:

2 dormitoare
living spațios
bucătărie (open space sau separată, în funcție de preferințe)
baie
grup sanitar de serviciu
cameră tehnică
2 terase
locuri de parcare pentru 2 mașini

Construcția este realizată din BCA și este acoperită cu tablă, oferind o bază solidă pentru personalizare după propriul gust.

Casa se poate achiziționa:

la roșu – 58.000 €
la cheie – 110.000 €, cu finisaje moderne incluse:
încălzire în pardoseală
gresie
tavane extensibile
aer condiționat
SE ACCEPTA SI SCHIMB CU APARTAMENT!

Ideală pentru cei care își doresc o locuință nouă, într-o zonă în dezvoltare, cu posibilitatea de a o personaliza complet sau de a o primi finisată și pregătită pentru mutare.

Pentru mai multe detalii:
0741 182 377 – Silvia

ID anunț: 1778091052

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.