CASA NOUA ZONA LILIECI
131 500
EUR
1252 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 11:30:36 AM
1 / 14
Specificații
Suprafata utila
105
m2
Numar camere
3 camere
Suprafata terenului
460
m2
Numar bai
1
Anul constructiei
2025
Incalzire
centrala proprie
Cod de identificare
P140845
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar terase
Casa ta de vis te așteaptă în Lilieci
Te-ai săturat de agitația orașului, dar vrei să rămâi aproape de tot ce contează?
Avem pentru tine o casă primitoare, construită cu grijă și responsabilitate, într-o zonă liniștită, la doar 10 minute de Arena Mall.
Un loc unde liniștea, spațiul și confortul se îmbină perfect, ca tu și familia ta să vă simțiți cu adevărat acasă.
Suprafață construită: 124 mp
Suprafață utilă: 105 mp
Teren: 460 mp
Compartimentare ideală:
✔️ Living luminos și spațios
✔️ Bucătărie + dining
✔️ 2 dormitoare
✔️ Baie, dressing, cameră tehnică și un pod generos
Parchet, gresie, faianță și uși alese de tine INCLUSE IN PRET – pentru ca tu să decizi cum arată casa ta
Preț: 131.500 € (TVA inclus)
Sună-ne pentru mai multe detalii, imagini sau pentru a programa o vizionare 0725.927.860
Raportează
Suprafață construită: 124 mp
Suprafață utilă: 105 mp
Teren: 460 mp
Compartimentare ideală:
✔️ Living luminos și spațios
✔️ Bucătărie + dining
✔️ 2 dormitoare
✔️ Baie, dressing, cameră tehnică și un pod generos
Preț: 131.500 € (TVA inclus)
ID anunț: 1778575301
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!