Corbeanca Park | Casa cu curte si loc de promenada | circuit privat | langa padure

367 000 EUR negociabil 2062 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 8:56:40 PM
Specificații
Suprafata utila
178 m2
Suprafata terenului
377 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
2016
Incalzire
centrala proprie
Descriere
CORBEANCA PARK Casă cu curte și loc de promenadă, circuit privat, lângă pădure

Locație:
Cartier Corbeanca Park. Acces controlat cu barieră. A șasea casă din aproprierea pădurii. Vedere directă către Paradisul Verde. Parc, loc de joacă, zonă de promenadă în imediata apropiere.

Construcție standard pasiv
Izolație termică dublă (interior + exterior). Ventilație ATREA cu recuperare de căldură. Panouri fotovoltaice + baterii de 20 kW. Puț propriu de apă cu automatizare. Sistem modern de irigație multizonală.

Parcare:
1 loc garaj închis
1 loc în curte
3 locuri suplimentare la poartă

Curte de 377 mp
Placaj din travertin. Gazon îngrijit. Gard viu lucrat manual. Foișor spațios, modern, cu mobilier exterior. Zonă grătar. Vegetație matură.

Interior, suprafață utilă de 178 mp
Parter + etaj + pod extins
Două dormitoare mari la etaj (posibil de transformat în trei plan existent)
Pod mansardabil (plan existent)
Casă renovată complet în 2022
Mobilată și utilată
Sistem inteligent de supraveghere inclus

Preț: 367 000 EUR negociabil
Disponibilitate: imediat

Contact direct proprietar:

ID anunț: 1778867600

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.