De vânzare CASA în CHIȘODA, Timiș

170 000 EUR negociabil 4359 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 9:49:58 PM
Specificații
Suprafata utila
39 m2
Suprafata terenului
282 m2
Numar camere
2 camere
Anul constructiei
1980
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Proprietar - vand casa in Chisoda la sosea principala (str Primaverii - spre Giroc)
Casa separată compusă din Parter+Etaj cu toate utilitățile, teren 283 mp.
FOARTE BUN VAD COMERCIAL.
Casa cu 2 camere, baie, bucatarie.
Scara interioara.
Incalzire centrala pe gaz.
Curent trifazic.
Fantana proprie functionala.
Curte mare cu pomi si vie.

INFORMATII la numarul afisat pe poze

ID anunț: 1779043407

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.