Oferta Casa de Vanzare

109 000 EUR negociabil 908 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 6:12:53 PM
Specificații
Suprafata utila
120 m2
Suprafata terenului
2500 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
95
Incalzire
gaz
Descriere
Casa de vânzare 4 camere ,1 baie 2 balcoane 2 holuri ,1 camera Centralei ,1Anexa Grajd +2500 mp teren cu pomi fructiferi,Nuci ...toate utilitățile ,Centrala Lemne ,Gae la poarta ,2 parcări 2 intrări deschidere de 20 mp,in spatele Casei mai exista posibilitatea Construcției 1 Case ,Aer curat liniște foarte aproape de Oraș 2,7km ,drum asfaltat vecini Super Ok Wifi fibra Optica ,va rog nu deranjați inutil Mulțumesc răspund prin mesaj SI Watz ap .

ID anunț: 1778944970

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.