Oferta de investitie: imobil de vanzare zona Barajul Paltinu, sat Seciuri, jud. Prahova, disponibil

25 000 EUR negociabil 610 EUR/m2
Valabil din 5/19/2026 7:23:37 AM
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
41 m2
Suprafata terenului
285 m2
Numar camere
1 camera
Suprafata construita
92 m2
Anul constructiei
1978
Stadiul constructiei
Rosu
Incalzire
lemn
Numar niveluri
2
Structura de rezistenta
caramida
Invelitoare acoperis
Tabla
Numar terase
1
Suprafata terase
51 m2
Oportunitate de investitie
Agenția Home4You Real Estate va propune spre vanzare un imobil situat in intravilan, avand teren in suprafata de 285 mp ideal pentru o casă de vacanță sau o locuință permanentă retrasă. Este situat în satul Seciuri, la doar 3 km distanță de Barajul Paltinu. Pe teren sunt construite două anexe: o construcție solidă cu fundație de beton și piatră, cărămidă și încheiată cu lemn și o terasă metalică acoperită.

Detalii specifice si utilitati:

Suprafață teren: 285 mp (intravilan).

Construcții existente: 1 anexă și o terasă metalică acoperită, ambele fiind intabulate (înscrise în Cartea Funciară).

Apă: apa curentă din rețea

Canalizare: Fosă septică funcțională.

Electricitate: Curent electric deja branșat.

Principalele Avantaje:
Economie de timp și bani: Fiind deja branșat la curent și apă, scapi de birocrația costisitoare și de lunile de așteptare pentru avizele de racordare.