Schimb casă duplex în Dumbrăvița cu apartament +diferenta

267 000 EUR negociabil 1978 EUR/m2
Valabil din 4/11/2026 7:57:00 PM
Specificații
Suprafata utila
135 m2
Suprafata terenului
300 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
1997
Incalzire
gaz
Numar niveluri
2
Locuri parcare
5
Accept schimburi
True
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar garaje
1
Suprafata desfasurata
134 m2
Numar fronturi
2
Front stradal
2
Disponibilitate proprietate
Da
Alte detalii pret
Vând sau schimb cu diferență
Amenajare strazi
Asfaltate
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon, Telefon international
Electrocasnice
Aragaz, Aspirator, Cafetiera, Cuptor cu microunde, Fier de calcat, Frigider, HI-FI, Hota, Masina de spalat vase, Sandwich-maker, TV
Diverse
Jacuzzi, Sistem de alarma, Telecomanda poarta acces auto, Telecomanda poarta garaj
Dotari imobil
Acoperis, Curte
Servicii imobil
Supraveghere video
Descriere
Vă propun spre vânzare un duplex spațios și bine compartimentat, situat pe strada Cetinei, ideal pentru o familie care își dorește confort și funcționalitate.

Suprafață utilă: 135 mp
Preț: 267.000

Compartimentare:
3 dormitoare spațioase
3 băi
Living generos
Bucătărie separată
Dressing mare
Dressing mic