Se vinde casa la 5 km de Slatina.

183 000 EUR negociabil 796 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 8:05:16 PM
Specificații
Suprafata utila
230 m2
Suprafata terenului
500 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Anul constructiei
2010
Incalzire
gaz
Numar niveluri
2
Sistem incalzire
Calorifere
Descriere
Această casă are o suprafață de 230 mp, oferind suficient spațiu pentru confortul tău. Locuința este mobilată parțial, astfel încât poți adăuga propriile tale accente. Este ideală pentru cei care caută un cămin personalizat, dar nu doresc să înceapă de la zero. Te vei bucura de un mediu primitor, care îmbină funcționalitatea cu un design practic. Prețul de 183.000 EUR reflectă valoarea acestei proprietăți. Dacă te interesează, nu ezita să explorezi această oportunitate!

ID anunț: 1779038106

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.