Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente !
Va oferim spre vanzare o casa moderna cu SU 80mp, construita pe structura de lemn tratat de esenta tare avand toate utilitatile, apa, gaze, electricitate, canalizare, internet, CATV, care mai are un foisor superb in curte si o terasa acoperita in spatele casei langa bucatarie.
Casa are o fundatie de beton armat, este izolata termic atat in exterior cat si la interior si are o curte deosebita in fata cu doua locuri de parcare.
Deasemenea casa are acces direct la strada asfaltata si are in apropiere toate unitatile de interes public.
Casa este, construita in regie proprie, cu materiale de cea mai buna calitate cu ajutorul unei firme de renume si portofoliu vast in domeniu.
Casa se vinde aproape asa cum arata in poze pentru pretul de doar 99500 EURO, nu se adauga TVA. Actele sunt pregatite pentru notariat.
Beneficiaza de serviciile TET:
Oferte internationale in peste 15 tari (Cipru, Grecia, Muntenegru, Regatul Unit, Dubai...) Servicii de asigurari Evaluari Autorizate ANEVAR Servicii Property Management
De peste 15 ani alaturi de tine!
ID intern: TET0021275.
ID anunț: 1759743209
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!