Vând casă Com Vidra Ilfov

70 000 EUR negociabil 680 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 1:39:27 PM
Specificații
Suprafata utila
103 m2
Suprafata terenului
914 m2
Numar camere
3 camere
Anul constructiei
2026
Incalzire
altele
Descriere
Se vinde casă individuală construită la( Roșu) zona Vidra Ilfov într-o zonă foarte liniștită
În apropiere Liceu Grădinița cu program prelungit Precum și Hipermarketuri Mega Image Annabella Peny Pepco.

Transport in comun Două Linii de STV Prima fiind cea mai aproape 420 cu capătul la Progresul șoseaua Giurgiului
Și 438 STV Linia cu Șoseaua Berceni cu Capătul Statia de Metrou Tudor Arghezi

Casa se construiește pe Parter și momentan se află încă în construcție.
* 3 dormitoare spațioase
* Living generos cu acces direct
* Bucătărie separată
* Terasă în spate descoperită
Se vinde in stadiu la Roșu
Structura Beton și BCA
Dețin puț propriu forat și fosă
Teren împrejmuit de 914 mp

ID anunț: 1778755925

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.