Vand casa mare in Parneava.st.1.200 mp,P+1

119 000 EUR negociabil 721 EUR/m2
Valabil din 5/13/2026 9:24:48 AM
Specificații
Suprafata utila
165 m2
Suprafata terenului
1200 m2
Numar camere
4 camere
Numar bai
1
Anul constructiei
1975
Stadiul constructiei
Finalizat
Incalzire
centrala proprie
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar garaje
1
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Vand casa mare P+1, situata in Parneava, in suprafata totala de 1.200 mp.,suprafata construita 180 mp, front stradal 17 ml, iar in gradina cu front de 26 mp.pretabil pentru inca o constructie mare.

Constructie este din caramida cu fundatie piatra de codru si este dispusa astfel : la parter cu 2 camere mari la strada, 1 camera spre curte, bucatarie si baie mare, un hol lung din care se urca spre etaj,unde este inca o camera mare, un hol si un balcon exterior.

Curtea este foarte mare cu multe anexe din caramida,inclusiv garaj, totodata si o gradina mare,deosebita,bine intretiunta si este pretabil si pentru o constructie mare si degajata cu mult spatiu verde.

Acest imobil este o constructie solida din caramida,pe fundatie piatra de codru, necesita renovari si modernizari,dar are toate utilitatile introduse: apa-canal, curent si gaz( cu centrala proprie pe gaz - termoteca).