Vând duplex în Dumbrăvița
250 000
EUR
2604 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 11:29:04 PM
1 / 20
Specificații
Suprafata utila
96
m2
Suprafata terenului
345
m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
2019
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m.
Parter: living, bucătărie, baie, terasă
Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol
Garajul este adiacent casei.
Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc.
Este situată în Dumbrăvița, între primărie și pădure, într-o locație excelentă!
Preț: 250000 euro
Raportează
Parter: living, bucătărie, baie, terasă
Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol
Garajul este adiacent casei.
Preț: 250000 euro
ID anunț: 1778445118
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!