Vand teren 2595 m2 cu casa la 20 km de Alba Iulia

36 900 EUR negociabil 486 EUR/m2
Valabil din 3/23/2026 2:36:03 PM
Specificații
Suprafata utila
76 m2
Suprafata terenului
2595 m2
Numar camere
2 camere
Anul constructiei
1959
Incalzire
lemn
Front stradal
35
Descriere
Vand teren intravilan de 2595 mp din care 771 mp curti constructii avand o casa saseasca ce poate fi renovata sau demolata

Ideal pentru locuinta, investitie sau casa de vacanta! Situat pe Via Transilvanica. Teren foarte roditor, complet curat.

Zona linistita, acces la drum asfaltat, cu utilitati: curent electric, apa, canalizare, internet.

Toate actele la zi! CF, proiect de demolare si constructie cu toate avizele si aprobarile, inclus in pret.

Pretul este negociabil!

ID anunț: 1720707235

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.