Vila H4L Village Pipera, curte de 66 mp, 2 locuri de parcare și TVA incluse

439 990 EUR negociabil 2895 EUR/m2
Valabil din 5/18/2026 11:22:06 AM
Specificații
Suprafata utila
152 m2
Suprafata terenului
66 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
2025
Incalzire
altele
Descriere
OCAZIE EXCELENTĂ! Vilă în H4L Village Pipera - Voluntari (Home For Life)

IDEALĂ PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE!

Dacă îți dorești o locuință modernă, eficientă energetic și amplasată într-un complex rezidențial nou, bine poziționat în zona de nord, această vilă reprezintă alegerea perfectă pentru confort, siguranță și calitate a vieții.

Localizare premium Pipera, Voluntari

Proprietatea este situată în complexul H4L Village, în proximitatea zonelor de business din Pipera, cu acces rapid către școli și grădinițe private, centre comerciale, restaurante, săli de fitness și principalele artere rutiere ce fac legătura cu Bucureștiul. O zonă în plină dezvoltare, ideală pentru familii active sau pentru investiție pe termen lung.

Detalii proprietate:

Tip: Vilă cu regim de înălțime Parter + Etaj
An construcție: 2025
Suprafață utilă: 128,2 mp
Suprafață totală: 151,2 mp
Curte proprie: 66 mp (una dintre cele mai spațioase din complex)
2 locuri de parcare incluse în preț

Etaj:

3 dormitoare
2 băi cu geam (aerisire naturală)
Hol
Balcon
Avantaje cheie:

Construcție nouă, standarde moderne
Eficiență energetică ridicată datorită pompei de căldură
Toate cele 3 băi beneficiază de geam aerisire naturală și confort sporit